a

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hedef Matbaa olarak 30 yıldır baskı, tasarım, promosyon ve matbaa ürünleri konularında profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet veren alanında tecrübeli bir firmayız. Basım sektöründeki faaliyetlerine Cağaloğlu Babıali’de dergi yayıncılığı ile başlayan Hedef Matbaa Ambalaj ve Promosyon, geçen zaman içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli geliştiren ve hizmetlerini çeşitlendiren bir yapıda olmuştur. Tüm müşterilerine kaliteli, hızlı, ve sonuç odaklı profesyonel bir hizmet vermeye odaklanacak çalışmalar yürütmek önceliğidir.

Matbaacılık sektöründeki gelişmeleri, baskı ve tasarım alanlarındaki en yeni teknolojileri yakından takip ederek sunduğu kurumsal hizmetlere adapte etmektedir. Tasarım, baskı ve promosyon alanında değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm bilgiye ve teknik donanıma sahiptir. 

Çeşitlendirdiği faaliyetlerini promosyon ürünleri, baskı ve tasarım hizmetleri ile sürdüren Hedef Matbaa, kurumsal ve toplu taleplere yönelik pek çok farklı ürünün tasarım ve baskı çalışmalarını deneyimli ekibiyle tamamlayabilecek potansiyele sahiptir.  

Müşterilerinden gelen toplu talepler doğrultusunda profesyonel ekibiyle takvim, ajanda, defter, etiket, kartvizit, ambalaj ve kutu gibi birçok promosyon ürününün özel tasarım ve baskı aşamalarını titiz bir şekilde gerçekleştirerek kurumsal kimlik çalışmalarına destek olmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederek müşteri memnuniyeti ve devamlılığın sağlanmasına önem veren Hedef Matbaa, müşteri ihtiyaçlarını doğru anlayıp yüksek kalite baskı beklentilerine yönelik etkili ve hızlı çözümler sunmaktadır. Tamamlanan siparişlerin teslimatlarının müşterilere söz verildiği gibi plana uygun tarihte yapılmasına ayrıca önem vermektedir.

Hedef Matbaa, her firmanın, markanın kendine özgü bir kurumsal kimliğe sahip olduğu bilinciyle hareket ederek B2B çözümlerine yönelik matbaa, promosyon ve ihtiyaç duyulabilecek tüm profesyonel baskı çalışmalarında kaliteli ve istenilen sonuca uygun maliyetlerle ulaşmayı sağlamaya ve devam etmektedir.